Secesní váza
sklo tmavě fialové, natavený nitkový dekor, hutně tvarovaný okraj, povrch irisován, Košťany u Teplic, poč. 20. století, výška 16, 5 cm, lehce poškozené nitě (Zí)
25.05.2019 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Secesní váza
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |